Zložljiva napihljiva ovca živi ali umre od ene obljube: izginiti mora v svoj žep in se vrniti ven videti nova.Za potovalne trgovine, letalske družbe in programe brezcarinskih trgovin ter blagovne znamke za prosti čas, ki iščejo razmerje med toploto in težo, je ta obljuba inženirska specifikacija – zložena prostornina, kompresijska obnovitev, polnilna moč in teža tkanine medsebojno vplivajo, in jakna, ki ne zadovolji nobene od teh zahtev, na polici ne uspe. Ta priročnik pojasnjuje, kako kupci na veliko določijo lahko zložljivo puhovko za proizvodnjo originalne opreme: številke, ki opredeljujejo "zložljivo", kako izbrati polnilno moč in polnilno težo, kaj ultralahke lupine zahtevajo od šivalne linije, katere lastnosti so resnično pomembne za popotnike in kako preizkusiti trditev o kompresiji, preden to stori vaša stranka namesto vas.

1Zakaj so zložljive puhaste torbe rastoča kategorija za potovalno trgovino

Komercialna logika zložljive puhaste jakne je preprosta: rešuje problem pakiranja, ki ga ima vsak popotnik, in skoraj nobeno drugo oblačilo ga ne reši. Potnik si želi toplote na cilju, ne teže v kovčku; letalska družba si želi izdelek iz brezcarinske trgovine, ki se prilega v predal nad glavo; prodajalec na prostem si želi srednji sloj, ki se pospravi v nahrbtnik, dokler ga ne potrebuje. Ista jakna služi vsem trem, zato so zložljive puhaste jakne postale stalnica v potovalni trgovini, na letališčih in v paketih e-trgovine.

Za veleprodajne kupce ima ta kategorija dve privlačni strukturni lastnosti. Prvič, v veliki meri ni odvisna od sezone: zložljive jakne se prodajajo spomladi in jeseni, ne le sredi zime, kar splošči krivuljo povpraševanja in izboljša obračanje zalog. Drugič, kompresijsko pakiranje dramatično zmanjša količino pošiljk – zložljivo puhovno oblačilo se stisne na delček svoje zložene prostornine, celo standardno stiskanje v polietilenske vrečke zmanjša količino pošiljk za 40 do 60 odstotkov, kar neposredno zniža stroške prevoza na enoto pri kontejnerskih programih. Kategorija nagrajuje tovarne, ki lahko vzdržujejo fine tolerance pri lahkih materialih, kar je ravno tista vrzel v zmogljivosti, ki loči specialista za ultralahka oblačila od splošne tovarne vrhnjih oblačil.

Implikacija za kupca:Programi, ki jih je mogoče zložiti, se pridobijo glede na razmerje med toploto in težo ter velikostjo v pakiranju, ne pa glede na ceno na kilogram puha. Dve ponudbi z enako težo polnila se lahko zelo razlikujeta po prostornini pakiranja, ker ena uporablja puh s polnilom 800 in zunanjost 10D, druga pa puh s polnilom 650 in zunanjost 30D. Navedite končne metrike – prostornino v pakiranju in skupno težo oblačila – ne le vhodnih podatkov.

2Definicija "pakirnega": številke, ki jih morajo kupci navesti

"Zbirljivo" nima pravne definicije, zato ga je treba opredeliti v vašem tehnološkem paketu. Industrija deluje s tremi številkami, verodostojna specifikacija pa vključuje vse.

Tri pomembne metrike

Skupna teža oblačila.Prava ultralahka zložljiva puhasta jakna tehta v velikosti L od 200 do 350 gramov; lahka potovalna puhasta jakna tehta od 350 do 500 gramov. Pod približno 200 grami ste na vrhunskem gorniškem območju s 7D tkaninami in visoko polnilno močjo – lepa, draga in enostavna za poškodovanje. Večina potovalnih programov cilja na 250 do 400 gramov.

Pakirana prostornina.Merjeno v litrih, ko je jakna stisnjena v žep ali vrečo in stisnjena do ponovljive prostornine, je zložena velikost številka, ki jakno prodaja na polici. Praktična lestvica primerjalnih vrednosti: 400-gramska jakna s srednjim polnjenjem ima prostornino približno 1,8 do 2,2 litra; dobro izdelana 300-gramska jakna z 800 polnili ima prostornino približno 1,2 do 1,5 litra; najboljši ultralahki jakni v svojem razredu imajo prostornino pod enim litrom. Dimenzije vreč v centimetrih sporočajo isto stvar v prodajni podobi – trženjski cilj je valj, približno velik kot 500-mililitrska plastenka za vodo.

Kompresijsko razmerje.Stisnjena prostornina, deljena z napihnjeno prostornino, meri, kako učinkovito se jakna stisne in – kar je ključnega pomena – kako dobro se obnovi. Tipična razmerja za potovalne puhovke so od 1:4 do 1:6. Razmerje je manj pomembno kot obnovitev: jakna, ki se odlično stisne, a potrebuje tri dni, da se ponovno napne, ni opravila svoje funkcije.

Programska stopnja Ciljna teža (velikost L) Moč polnjenja Teža polnjenja Pakirana prostornina Tipično pozicioniranje
Potovanja z vrednostjo 450 do 550 g 600 točk FP 130 do 160 g 2,2 do 2,8 l Količinska maloprodaja, promocijski paketi
Jedrno potovanje 320 do 420 g 700 točk FP 90 do 120 g 1,5 do 2,0 l Potovalna trgovina, osnovna ponudba e-trgovine
Premium ultralahka 230 do 300 g 800 točk FP 70 do 95 g 1,0 do 1,4 l Zunanja specialiteta, vrhunska darila
Vrhunska raven < 230 g 850 do 900 točk pričakovane vrednosti 60 do 80 g < 1,0 l Alpinistične znamke, halo izdelek

Spodnji diagram prikazuje, kako se isti toplotni razred obnese po lestvici stopenj – in zakaj je pri velikosti pakiranja ključna moč polnjenja in ne teža polnjenja.

Prostornina pakiranja: Isti toplotni razred, tri različice Okvirna prostornina pakiranja velikosti L; večja polnilna moč prenese več toplote v manj prostora 2,5 l 600 točk FP 150 g polnila · 480 g jakne Vrednost potovanja 1,7 l 700 točk FP 110 g polnila · 360 g jakne Osnovna potovalna konstrukcija 1,2 l 800 točk FP 85 g polnila · 275 g jakne Premium ultralahka konstrukcija 500 ml steklenica za merilo (~0,6 L)

3Strategija polnjenja: Izbira razmerja med toploto in težo ter moči polnjenja

Polnilna moč je številka, ki hkrati določa ekonomičnost in učinkovitost zložljive jakne. Meri prostornino v kubičnih palcih, ki jo ena unča puha napolni pri standardiziranem testu, zato večja polnilna moč pomeni več toplote na gram – in pri zložljivi jakni manj materiala za stiskanje.Mednarodni urad za puh in perjeobjavlja protokole industrijskega testiranja, na katerih temeljijo meritve polnilne moči, in ugotavlja, da ima puh tudi izjemen profil trajnosti: delo na oceni življenjskega cikla je pokazalo, da ima puh od 85 do 97 odstotkov manjši vpliv na okolje kot poliester v vseh analiziranih kategorijah in približno 18-krat manjši vpliv na podnebne spremembe – koristna zgodba za potovalne blagovne znamke, ki tržijo lažjo potovalno potrošnjo.

Ujemanje polnila s programom

Za osnovne potovalne programe je jakna s 700-gramskim polnilom, mešanico 90/10 in puhom/perjem z 90 do 120 grami polnila v velikosti L najboljša specifikacija: zagotavlja pristno trisezonsko toploto po srednji ceni. Prehod na polnilo 800 zmanjša količino polnila za približno 25 gramov za enakovredno toploto in zmanjša prostornino za približno tretjino, vendar se stroški puha nesorazmerno povečajo, ker so serije s polnilom 800 manjše. Pod polnilom 700 se prostornina hitro poveča in trditev o "zložljivosti" se začne zdeti kozmetična – jakna s 600-gramskim polnilom in 150 grami polnila še vedno deluje za cenovno ugodno maloprodajo, vendar bi jo bilo treba tržiti kot "lahko", ne "ultralahko".

Vsako serijo polnjenja je treba preveriti in ne predvidevati. Neodvisni laboratoriji, kot soIDFLpreizkusiti polnilno moč, sestavo, kisikovo število in motnost ter dvakrat preizkusiti vzorce v svojih globalnih laboratorijih, da potrdijo rezultate – smiselna zahteva za specifikacijo, katere celotna vrednostna ponudba temelji na delovanju puha, kot je navedeno. Za vsako pošiljko v razsutem stanju zahtevajte poročila o preskusih na ravni serije in v tehničnem paketu navedite minimalno polnilno moč z odstopanjem, ki ga bo vaš pregled dejansko uveljavil.

Nasvet za specifikacijo:Polnilo navedite kot dve številki – polnilno moč (kakovost) in polnilno težo na velikost (količina). S prilagajanjem polnilne teže po velikostih za približno 11 do 12 odstotkov na velikostni korak ohranjamo enakomerno toploto od S do 2XL in preprečujemo klasično pritožbo potovalnih jaken, da se XL zdi hladnejša od vzorca.

4Ultralahke lupinske tkanine in kaj zahtevajo v proizvodnji

Zgornja tkanina je druga polovica enačbe zložljivosti in prav tam si lahki programi zaslužijo sloves proizvajalca. Teža zgornje tkanine poveča zgornjo prostornino skoraj toliko kot polnilo: prehod s 40 g/m² na 20 g/m² zmanjša velikost oblačila za 40 do 60 gramov in vidno skrči stisnjen snop.

Izbira zanikalca

Praktična lestvica sega od 7D do 10D za vrhunske ultralahke jakne, od 15D do 20D za osnovni potovalni razred in od 30D do 40D za cenovno ugodne programe, kjer sta vzdržljivost in cena najpomembnejša. Lažje ni samodejno boljše: 7D najlon omogoča izdelavo jakne, ki se zloži v sveženj velikosti limone, vendar se zatika za varnostne pasove in zobce zadrge. Za potovalno trgovino – kjer se oblačila večkrat pomerjajo in jih držijo v rokah stotine strank – je racionalna izbira ripstop najlon ali poliester od 15D do 20D z nepremočljivo konstrukcijo, s trpežno vodoodbojno obdelavo za izpostavljenost rosnemu vremenu.

Posledice uvajanja lahke proizvodnje

Ultralahke lupine nalagajo resnične omejitve na šivalni liniji. Velikosti igel se zmanjšajo na 9 do 11, hitrost šivanja se pri dolgih šivih zmanjša, da se prepreči, da bi toplota igle zlila fino prejo, tačke z nizkim trenjem pa preprečujejo vlečenje blaga. Gostota šivov je običajno od 10 do 12 šivov na centimeter za šive, odporne proti puhanju, razmik med kanali pri prešivanju pa je pristna oblikovalska odločitev: ožji kanali (od 6 do 8 centimetrov) stabilizirajo polnilo in preprečujejo nastanek hladnih madežev, ko se jakna večkrat stisne in dvigne, medtem ko širši kanali bolje dvignejo in se zložijo manjše. Večina uspešnih potovalnih modelov uporablja kanale od 7 do 10 centimetrov kot kompromis.

Možnost lupine Teža (gsm) Odporen na udarce Občutek roke Vzdržljivost Indeks stroškov
10D ripstop najlon 26 do 30 Odlično Ultra mehko Nizka – nagnjena k zatikanju 145
15D taft najlon 32 do 36 Odlično Mehko Zmerno 125
20D ripstop najlon 38 do 45 Zelo dobro Hrustljav Dobro 110
20D ripstop recikliran poliester 40 do 46 Zelo dobro Hrustljav Dobro 118
30D taft poliester 52 do 60 Dobro Strukturirano Visoka 100

5Oblikovalske značilnosti, ki so resnično pomembne za popotnike

Programi, ki jih je mogoče zložiti, zlahka nabirajo zahteve za funkcije; tistih, ki se odločijo za ponovni nakup, je manj in jih je vredno braniti v tehnološkem paketu.

Žep za shranjevanje.Najpomembnejša lastnost. Dvostranski žep za roke z zadrgo, ki se obrne in pogoltne celotno jakno – vključno s kapuco – v celoti odstrani vrečo, kar pomeni, da ni ničesar za izgubiti in da se jakna pospravi v dveh sekundah. Odprtina žepa mora biti dovolj velika (26 centimetrov ali več), sicer se bodo uporabniki z njo borili, zadrga pa mora gladko teči z obeh koncev, saj popotniki jakno stisnejo z eno roko.

Kapuca in nastavljivost.Fiksna, rahlo izolirana kapuca doda toploto na gram, kar je enako kot pri drugih lastnostih, in se stisne ravno. Nastavljive elastične vrvice na robu tesnijo mikroklimo pred vetrom na letaliških ploščadih in večernih terasah; dvosmerna sprednja zadrga omogoča zračenje jakne med sedenjem – majhna podrobnost, ki jo opazijo potniki v letalstvu.

Disciplina pri utežih v trimih.Vsak gram strojne opreme je gram, ki ga je treba stisniti. Vijačne zadrge s tankim trakom, nizkoprofilne vrvice in etikete za prenos toplote namesto tkanih zmanjšajo vsak grame, ne da bi spremenile videz. Tihi preizkus dobro zasnovane potovalne puhaste torbe je, da obrobe izginejo v specifikacijah.

Spodnja anatomija prikazuje, kje se te funkcije nahajajo na potovalni različici, pripravljeni za produkcijo.

Anatomija potovalne zložljive puhaste torbe, pripravljene za proizvodnjo Ciljna zgradba: 700 FP, 110 g polnilo, 20D ripstop zunanja plast, 340 g skupaj v velikosti L Fiksna izolirana kapuca toplota na gram, stisne ravno Dvosmerna zadrga, tanek trak prezračevanje pri sedenju; prihrani grame Žep za shranjevanje (obojestranska zadrga) se obrne, da pogoltne celo jakno Elastična vrvica za rob + zaklep vrvice zapira veter na asfaltu Elastične manšete, majhna prostornina brez ježka, ki bi zataknil lupino 7 do 10 cm prešitih kanalov ustavi migracijo polnila po stiskanju

Ena opomba o nabavi materialov: blagovne znamke, ki v potovalno linijo vgrajujejo narativ trajnosti, lahko določijoReciklirana zunanja plast in podloga s certifikatom GRSna isti zložljivi platformi – certificirana tkanina nekoliko poveča stroške in čas dobave, vendar ohranja razmerje med toploto in težo, kemijsko varnost podlog, ki so v stiku s kožo, pa je treba preveriti zOEKO-TEX STANDARD 100testiranje.

6Preizkus trditve o kompresiji, preden to stori stranka

Trditev o zložljivosti je med trditvami o oblačilih nenavadna, saj jih stranke preizkusijo v nekaj minutah po razpakiranju – stisnite, nosite, razpakirajte, ocenite. Zaradi tega je preverjanje pred odpremo neizpodbitno.

Praktični preskusni protokol

Najprej preverite polnjenje glede na specifikacije: polnilno moč, sestavo in čistočo za vsako serijo v razsutem stanju v neodvisnem laboratoriju, kot je IDFL. Drugič, izmerite pakiran volumen na vzorcu – stisnite jakno v njen žep, jo stisnite pod ravno utežjo 30 sekund in izmerite volumen omejevalnega okvira; ta mora biti znotraj 10 odstotkov ciljne vrednosti specifikacije. Tretjič, in kar je najpomembneje, izvedite preverjanje obnovitve kompresije: jakne držite stisnjene 24 in 72 ur, nato pa v intervalih merite obnovitev podtlaka. Kakovostna konstrukcija s polnjenjem 700 si v 24 urah obnovi znotraj 90 odstotkov prvotne podtlaka in v bistvu v celoti znotraj 72; obnovitev bistveno pod tem kaže bodisi na prekomerno stiskanje pri pakiranju bodisi na kakovost polnjenja pod specifikacijo.

Doslednost velikosti v celotni seriji je pomembna iz istega razloga kot v katerem koli veleprodajnem programu: navedbe o prostornini pakiranja se nanašajo na posamezne velikosti, krivulja velikosti, ki se tiho spreminja, pa bo na skrajnih mejah kršila specifikacijo. Referenčne standardizirane definicije merskih enot –ISO 8559-1zagotavlja antropometrični okvir za merjenje, ki stoji za označevanjem velikosti, kar omogoča primerljivost velikosti med vašimi specifikacijami in krojaško delavnico v tovarni.

Logistična opomba:Ker popotniki jakno v kovčku stiskajo tudi več dni, svetujte trgovcem, naj vzorce v razstavnem salonu razpakirajo 24 do 72 ur pred fotografiranjem in razstavljanjem na tleh. Enako obdobje okrevanja po loftu velja tudi po razpakiranju embalaže – jakne, izmerjene neposredno po stiskanju, bodo podcenile polnilno moč in povzročile lažne zavrnitve kakovosti.

7MOQ, cene in dobavni rok za programe, ki jih je mogoče pakirati

Stroški programa pakiranja se osredotočajo na tri mesta: puh, zgornja tkanina in število minut šivanja. Puh z visoko gostoto polnila se ocenjuje na gram in na stopnjo kakovosti – prehod s 700 na 800 polnila lahko doda 15 do 25 odstotkov k samo stroškom polnila. Zgornje tkanine z drobnim denierjem imajo minimalno količino šivanja v tovarni in strukturo barvne serije, podobno kot kateri koli program tkanin po meri, običajno od 800 do 1500 metrov na barvno kombinacijo. Šivanje ultralahkih zgornjih tkanin pa je počasnejše od srednje težke konstrukcije, kar doda dejanske minute na oblačilo, kar se odraža v ceni FOB.

Delan primer

Trgovec s potovalnimi storitvami na drobno je pri nas pred kratkim naročil 1800-delni osnovni program: 700-polnilni RDS puh s težo 110 gramov, 20D ripstop zunanjost, konstrukcija z žepi za shranjevanje, tri barvne kombinacije. Cena FOB (francosko naročilo) je bila približno 20 odstotkov dražja od običajne 600-polnilne nezložljive jakne iz iste tovarne – predvsem zaradi stopnje kakovosti puha in počasnejšega šivanja fine zunanjosti – vendar je stisnjen profil pošiljanja dovolj znižal stroške prevoza na enoto, da je povrnil približno tretjino te premije, maloprodajna cena pa je preostanek z lahkoto pokrila. Kompresijsko pakiranje je pomenilo tudi, da je bil program dostavljen v manj škatlah, kar je zmanjšalo stroške obdelave namembnega kraja pri enaki količinski osnovi.

Kar zadeva časovnico, programi pakiranja delujejo po istem ogrodju kot kateri koli program napihovanja originalne opreme: vzorčenje 10 do 15 dni na rundo, proizvodnja v razsutem stanju 45 do 70 dni po odobritvi predproizvodnje, plus prevoz in obdobje za obnovitev podstrešja pred razstavo na prodajnem mestu. Skladnost s socialnimi predpisi je treba preveriti v istem postopku pridobivanja –Amfori BSCICertifikat z navedbo dejanske proizvodne lokacije je osnova, ki jo večina evropskih in severnoameriških maloprodajnih partnerjev pričakuje pred vključitvijo dobavitelja.

PASSION OUTERWEAR je oddelek podjetja Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. z več kot 20-letnimi izkušnjami v proizvodnji in trgovini z oblačili za prosti čas, delovnimi oblačili in ogrevanimi oblačili. Izdelujemo programe zložljivih in standardnih puhovk v skladu s certifikati BSCI, SMETA, GRS in OEKO-TEX, pri čemer so težo polnjenja in ciljne količine pakiranja določene glede na velikost in ne glede na slog. Kupci, ki želijo istega potovalnega kupca razširiti na izdelke za hladnejšo sezono, lahko linijo zložljivih oblačil združijo z našo...OEM/ODM ogrevana oblačilaplatforma — theogrevan jopičima isto lahko logiko plastenja,ogrevana jaknasluži zimskemu potovalnemu koncu ponudbe, poslovni programi pa lahko dodajodelovna oblačila po meriv isti datoteki o skladnosti.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšno prostornino naj določim za resnično "zložljivo" potovalno puhovko?
Za osnovni potovalni program ciljajte na 1,5 do 2,0 litra pakiranja za velikost L z 90 do 120 grami puha s polnilom 700; premium ultralahki puhi dosegajo 1,0 do 1,4 litra. Cilj navedite v litrih in v dimenzijah vreč ter navedite metodo merjenja – stisnjeno pod ravno utežjo 30 sekund –, da bodo tovarna, vaš kontrolor kakovosti in kupec na drobno izmerili isto stvar. Toleranca sprejemljivosti plus ali minus 10 odstotkov je realna in izvršljiva.
Je žep za shranjevanje boljši od ločene vreče za stvari?
Za potovalne izdelke, da. Žep za shranjevanje, ki se obrne in vanj spravi celotno jakno, odstrani najpogosteje izgubljani dodatek v vrhnjih oblačilih, se zloži v nekaj sekundah z eno roko in skoraj ne doda teže. Ločena vreča je nekoliko manjša, ker se lahko stisne preko lastne prostornine žepa jakne, zato jo še vedno uporabljajo vrhunski gorniški modeli – toda za potovalne trgovine, letališke koncesije in darilne programe konstrukcija žepov za shranjevanje izboljša uporabniško izkušnjo in zmanjša poprodajne pritožbe zaradi izgubljenih vreč.
Koliko polnilna moč vpliva na velikost pakiranja v praksi?
Pomembno. Pri enakovredni toploti povečanje polnilne moči s 600 na 800 omogoča zmanjšanje teže polnila za približno 30 do 40 odstotkov, kar zmanjša tako težo oblačila kot prostornino pakiranja za približno tretjino do polovico. Stroški zmanjšanja se nesorazmerno povečajo, ker so serije z visokim polnilom redkejše, zato je komercialni optimum za večino potovalnih programov polnjenje 700 – zagotavlja večino prednosti pakiranja polnila 800 po bistveno nižji ceni.
Ali bo ponavljajoče se stiskanje poškodovalo puh?
Kakovosten puh dobro prenaša ponavljajoče se stiskanje – to je lastnost materiala. Vzrok za okvaro ni sam puh, temveč kakovost izdelave: šivi, ki puščajo pod tlačno obremenitvijo, kanali, ki omogočajo migracijo polnila, in lupine, ki se trajno gubajo na pregibnih linijah. Preverite s testom kompresijskega ponovnega nabiranja – 24 in 72 ur stisnjeno, nato izmerite ponovni nabiranje podstrešja, ki bi se moralo v 24 urah vrniti na 90 odstotkov prvotne vrednosti. Vztrajno nizko ponovni nabiranje je običajno posledica kakovosti polnila ali preagresivnega pakiranja, ne pa samega cikla stiskanja.
Kakšno minimalno naročilo (MOQ) lahko pričakujem za program puhastih napihljivih izdelkov po meri?
Popolna izdelava po naročilu (OEM) z barvo lupine po meri in konstrukcijo žepov za shranjevanje se običajno začne pri 500 do 800 kosih, pri čemer se s certificirano ali po meri barvano tkanino lupine efektivni minimum dvigne na 800 do 1000 kosov, ker tovarne prodajajo v fiksnih serijah po približno 800 do 1500 metrov na barvno kombinacijo. Velikosti in barvna razmerja se običajno lahko prosto mešajo znotraj naročila – pogajajte se o minimalni količini naročila kot o skupni količini naročila in ne na barvno kombinacijo, ali pa program s tremi barvnimi kombinacijami tiho potroji vašo zavezo.
Kako se testira zložljiva puhasta blazina pred odpremo?
Zahtevo pokrivajo štirje pregledi: testiranje polnitve na ravni serije (polnilna moč, sestava, kisikovo število, motnost) v neodvisnem laboratoriju; merjenje polnjene prostornine glede na ciljno vrednost specifikacije na podlagi vzorčenja; test kompresijskega obnavljanja po 24 in 72 urah; ter preverjanje tesnosti šivov in prešitja, da se ujame puščanje polnila skozi luknjice igel. Dodajte standardno mero oblačila glede na tabelo velikosti po 24-urnem obnavljanju podstrešja, saj merjenje sveže razpakiranih jaken podcenjuje dimenzije in ustvarja lažne napake.
Phoenix Xie
Phoenix Xie
GM | OBLAČILA PASSION IZ QUANZHOUJA
20 let izkušenj z izdelavo oblačil za prosti čas, delovnih oblačil in ogrevanih oblačil. Certificirano s strani BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX in VF Corporation. Povežite se naLinkedIn.

Razvijate program za potovalne puloverje, ki jih lahko zberete?

PASSION OUTERWEAR izdeluje lahke zložljive puhaste jakne iz 300 kosov, s polnilno težo za vsako velikost, ciljno prostornino pakiranja, zapisano v specifikaciji, konstrukcijo žepov za shranjevanje in dobavnimi verigami s certifikati BSCI, SMETA, GRS in OEKO-TEX. Pošljite nam svojo ciljno težo in velikost pakiranja – odgovorili vam bomo v 24 urah.

Zahtevajte ponudbo za program, ki ga je mogoče pakirati Ogled programa OEM/ODM